Roman Kaštovský "> Občané Prahy 10 mohou v březnu využít bezplatného odvozu elektroodpadu - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/obcane-prahy-10-mohou-v-breznu-vyuzit-bezplatneho-odvozu-elektroodpadu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MČ Praha 10: Občané Prahy 10 mohou v březnu využít bezplatného odvozu elektroodpadu

16. března 2022 | MČ Praha 10
Autor: Roman Kaštovský, tel: 736499364

Blížící se jaro bývá často spojováno s úklidem a Praha 10 proto chystá pro své občany úklidovou akci zaměřenou na odvoz nepotřebných či vysloužilých elektrozařízení. Stejně jako v minulých letech si můžou obyvatelé Prahy 10 domluvit bezplatný odvoz domácích elektrospotřebičů přímo od domu. Podmínkou je mít k dispozici min. 25 kg elektrozařízení.

Svoz bude probíhat od domu, lze se případně domluvit se sousedy a elektroodpad připravit. Kromě velkorozměrných elektrozařízení jako jsou lednice, pračky, televizory, mikrovlnky apod., lze předávat i drobné elektro, nebo také baterie, kabely či CD nosiče.

Bezplatný svoz je možné objednávat v termínu 14. – 20. března 2022, a to buď prostřednictvím objednávkového formuláře https://www.rema.cloud/praha10/, nebo telefonicky na bezplatné lince Chytré recyklace 800 976 679, jejíž operátoři jsou k dispozici v pracovních dnech od 8 do 18 hodin a objednávku za volajícího do systému rádi zadají.

Objednávku svozu je potřeba do systému zadat nejpozději do 20. března 2022. V dalším týdnu budou zákazníci kontaktováni ohledně dne a přibližného času svozu. Samotný svoz pak bude probíhat v termínu 28. března – 1. dubna.

Elektrozařízení musí být v den odvozu připravena k nakládce u vchodu domu.

Pro bližší informace jsme k dispozici na výše uvedené lince Chytré recyklace.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist