https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/objednejte-si-knihu-the-cuckoo-za-nejlepsi-cenu-na-ceskem-trhu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Česká společnost ornitologická: Objednejte si knihu The Cuckoo za nejlepší cenu na českém trhu!

Nabízíme možnost objednat si výjimečnou knihu o životě kukačky s fantastickými fotografiemi od autorů Oldřicha Mikulice, Tomáše Grima, Karla Schulze-Hagena a Bårda Gunnara Stokkeho The Cuckoo – The Uninvited Guest. Kniha vyšla v roce 2017 ve vydavatelství Wild Nature Press. Má 160 stran a je v anglickém jazyce.

Pokud máte o knihu zájem, pošlete nám své kontaktní údaje a počet objednaných knih na eshop@birdlife.cz do 30. 9. 2018. Kniha bude následně objednána a po doručení poslána zájemcům.

Cena:
* 599 Kč pro členy ČSO
* 699 Kč pro nečleny ČSO
Nejlepší cena na českém trhu!

Poštovné a balné 100 Kč, možný i osobní odběr v kanceláři ČSO Na Bělidle 34, Praha 5, nebo na členské schůzi ČSO 16. -18. 11. v Bartošovicích.

Recenze na knihu The Cuckoo – The Uninvited Guest: http://www.oldcso.birdlife.cz/?ID=3085
Katarína Slabeyová tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Setkání s přírodou

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist