Radek Drahný "> Odešla Růžena Štěpánková - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/odesla-ruzena-stepankova
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa KRNAP: Odešla Růžena Štěpánková

8. září 2023 | Správa KRNAP
Autor: Radek Drahný, tel: 737 209 900
V úterý 5. září opustila tento svět ve věku 91 let naše bývalá kolegyně, jedna ze zakladatelek Správy KRNAP, paní Růžena Štěpánková.

Růžena Štěpánková nastoupila jako právnička na Správu KRNAP 1. ledna 1964, tedy půl roku po založení KRNAP. Po odchodu do starobního důchodu v roce 1988 se se Správou KRNAP nerozloučila, ale začala pracovat jako průvodkyně v Krkonošském muzeu Správy KRNAP ve Vrchlabí. Profesně byla se Správou KRNAP spojena po více než 50 let. V roce 2020 získala za svůj celoživotní přínos Krkonoším Cenu ředitele Správy KRNAP.

Čest její památce!


Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu http://www.facebook.com/spravakrnap

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist