https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/odpovedna-spotreba-jak-se-chovat-setrne-nejen-o-vanocich-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Zelený kruh: Odpovědná spotřeba – jak se chovat šetrně (nejen) o Vánocích?

22. října 2018 | Zelený kruh
Autor: Daniel Vondrouš, tel: 724 215 068
Zveme vás na neformální debatu z cyklu Smart café na téma odpovědné a šetrné spotřeby. Setkání odborníků s veřejností se koná v úterý 23. října od 18:15 v Langhans - Centrum Člověka v tísni (Vodičkova 37, Praha 1). Co je to odpovědná spotřeba? Jak naše každodenní spotřebitelské rozhodování ovlivňuje životní prostředí? A co můžeme dělat, abychom se chovali co nejvíce šetrně k přírodě i o Vánocích? Debatovat s vámi bude Mgr. Ing. Petr Ledvina, vedoucí ekologické poradny v Ekologickém institutu Veronica a expert na environmentálně šetrné nakupování, a Ing. Halina Holá, pracovnice SEV Toulcův dvůr, která se zabývá ekologickou výchovou a ekoporadenstvím. Neformální večer pořádá Zelený kruh za podpory Magistrátu hlavního města Praha. Diskuze je otevřená výměně názorů, zkušeností i k získání nových informací. Akce je zdarma.
Daniel Vondrouš, tel: 724 215 068 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist