https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/otestujte-si-elektronicky-system-na-podavani-zadosti-o-kotlikove-dotace-od-9-do-13-rijna
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: Otestujte si elektronický systém na podávání žádostí o „Kotlíkové dotace“ od 9. do 13. října

9. října 2017 | Královéhradecký kraj, tel: 495 817 237
Dne 26. září 2017 byly na Úřední desce Královéhradeckého kraje zveřejněny podmínky předkládání žádostí o dotaci v rámci dotačního programu 17OPK02 – Kotlíkové dotace. Od 9. do 13. října 2017 si pak můžete vyzkoušet v rámci spuštěného testování elektronického systému samotné podání žádosti.

Kotlíkové dotace v Královéhradeckém kraji startují 11. ledna 2016, tentokrát bez fronty

Zastupitelstvo Královéhradeckého kraje na svém 7. zasedání dne 11. září 2017 schválilo dotační program 17OPK02 „Snížení emisí z lokálního vytápění domácností v Královéhradeckém kraji II – Kotlíkové dotace". Výzva k předkládání žádostí o dotaci byla zveřejněna dne 26. září 2017 na Úřední desce Královéhradeckého kraje.

Příjem žádostí o finanční prostředky na výměnu zastaralých zdrojů vytápění za ekologické kotle bude zahájen dne 30. října 2017 v 8:00 na dotačním portále DOTIS. V tento den bude probíhat pouze elektronický zápis do pořadníku žadatelů.

Žadatelé, kterým se podaří umístit v pořadníku žádostí (maximální kapacita je 1 050 míst), budou moci od následujícího dne, tj. 31. října 2017 od 8:00 podat elektronicky řádnou žádost. Systém bude pro tyto žadatele otevřen až do 10. listopadu 2017 do 12:00.

Královéhradecký kraj jako poskytovatel dotace v rámci programu 17OPK01 Snížení emisí z lokálního vytápění domácností v Královéhradeckém kraji – Kotlíkové dotace (Podpora obnovitelných zdrojů energie) oznamuje potenciálním žadatelům i ostatním zájemcům s funkční registrací v aplikaci DOTIS možnost testování elektronického systému pro příjem žádostí o kotlíkovou dotaci.

Od 9. do 13. října 2017 je zpřístupněn odkaz na internetové stránce http://dotace.kr-kralovehradecky.cz/registrace/, kde si zájemci mohou vyzkoušet systém přijímání Žádostí o zápis do Pořadníku žadatelů.

Upozorňujeme, že jde pouze o test a jeho výsledek nemá žádný vliv na samotný proces příjmu ostrých žádostí, který proběhne v souladu s výzvou dne 30. října 2017. Test slouží pouze k optimalizaci systému ze strany správce DOTIS a zároveň jako cvičná verze pro potenciální žadatele.
, tel: 495 817 237 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist