Tomáš Kubík "> Penny prezentuje společenskou odpovědnost na jednom místě - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/penny-prezentuje-spolecenskou-odpovednost-na-jednom-miste
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Penny Market s.r.o.: Penny prezentuje společenskou odpovědnost na jednom místě

27. dubna 2023 | Penny Market s.r.o.
Autor: Tomáš Kubík
Všechny své aktivity na poli udržitelnosti představuje při příležitosti zveřejnění Zprávy o udržitelnosti 2023 diskontní řetězec PENNY také na nových internetových stránkách WWW.POMAHAMEHEZKYCESKY.CZ a současně na svých stránkách WWW.PENNY.CZ. Ve třech sekcích, které odpovídají třem pilířům strategie udržitelnosti, najdou návštěvníci přehled o nejzásadnějších aktivitách společnosti v oblastech společenské odpovědnosti, energetických úspor i kvality potravin.

„V těchto dnech jsme vydali Zprávu o udržitelnosti, která detailně představuje naší strategii a aktivity v oblasti udržitelnosti a společenské odpovědnosti. Vzhledem k tomu, že zájem o dění v této oblasti
u široké veřejnosti roste, avšak ne všichni mají zájem a čas číst naši obsáhlou zprávu, připravili jsme také webovou prezentaci, kde stručně, přehledně a poutavě prezentujeme naše nejdůležitější aktivity. Informace doplňuje řada fotografií a videí. Ten, koho informace zaujmou, se následně může dočíst více informací v naší Zprávě o udržitelnosti,“ okomentoval spuštění stránek Tomáš Kubík, manažer komunikace a dodal: „Všude, kde působíme chceme být dobrým sousedem, pomáháme nejen potřebným, ale i seniorům, dětem a rodinám, bojujeme proti plýtvání, a tak dále. To je ale jen jedna část toho, co pro lidi děláme. Zároveň jsme velmi aktivní i na poli ekologie, ať už je to v oblasti staveb, využívání energií, nebo v oblasti logistiky. Zkrátka, chováme se odpovědně ve všech oblastech našeho podnikání. Tyto stránky pak lidem krátce představí všechny naše aktivity.“

Návštěvníci najdou veškeré informace na internetových adresách www.pomahamehezkycesky.cz a www.penny.cz/spolecenskaodpovednost. Samotný web je rozdělen do tří částí. První je věnována aktivitám na poli společenské odpovědnosti, kde společnost představuje mimo jiné své projekty PENNY PRO VČELY, HÝBEME SE HEZKY ČESKY, PENNY PRO ZOO nebo spolupráci na projektech jako jsou UKLIĎME ČESKO nebo SÁZÍME BUDOUCNOST. Druhá část je věnována aktivitám v oblasti ekologie jako jsou energetické úspory, fotovoltaické systémy, dobíjecí stanice pro elektromobily nebo aktivity na poli recyklace. Ve třetí části se pak návštěvníci dozvědí informace z oblastí jako jsou odpovědný přístup ke zvířatům nebo kvality potravin.

Stránky jsou doplněny aktuálním tiskovými zprávami z oblasti společenské odpovědnosti a k dispozici je i nová Zpráva o udržitelnosti PENNY 2023, kterou PENNY představilo uplynulý týden.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist