https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/piratecon-otevrene-forum-o-zivotnim-prostredi
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Pirátská strana: PirateCon: Otevřené fórum o životním prostředí

15. února 2018 | Pirátská strana
Zajímáš se o životní prostředí a ekologii? Chceš vědět, co můžeme dělat pro zlepšení ovzduší? Jaký je rodinný život bez auta? Vrátí se k nám divoké šelmy?

Přijeď 3. března do Impact Hubu Ostrava. Přednášky poběží od 10 do 17 hodin. Pokusíme se dát odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek.

Před 14:00 vyrazíme na TOXIC Tour! Naprosto jedinečná komentovaná postapokalyptická tour ostravsko-karvinským regionem. Navštiv s námi místa, kde dostává životní prostředí opravdu zabrat, a zažij dopady těžkého průmyslu na vlastní kůži! (postapo kostýmy, plynové masky i roušky vítány).

Od 17:00 do 18:30 kulatý stůl k tématu průmysl versus ovzduší, který akci ukončí. Budeme se věnovat nejen kvalitě ovzduší, ale také aktuálně hodně rezonujícímu tématu odstranění ekologických zátěží. Ostrava se v posledních měsících dusí skokovými nárůsty oxidů síry, důsledkem odtěžování lagun Ostramo.

Registrace je na stránce: https://piratecon.pirati.cz/ Registraci je nutno provést do 22. února, přičemž kapacita je omezená. Na uvedené stránce najdeš kompletní program.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist