https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/podklady-pro-uhelnou-komisi-se-aktualizuji.s-ohledem-na-jednaci-rad-se-pristi-zasedani-uskutecni-4.prosince
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

MŽP ČR: Podklady pro Uhelnou komisi se aktualizují. S ohledem na jednací řád se příští zasedání uskuteční 4. prosince

19. listopadu 2020 | MŽP ČR
Autor: Tiskové oddělení MŽP, tel: 267 122 944, 267 122 534
Ministři Karel Havlíček a Richard Brabec se jako předsedové Uhelné komise dohodli na posunutí termínu jednání, a to z původně plánovaného 26. listopadu na pátek 4. prosince.

Důvodem je další aktualizace podkladů, na jejichž základě má komise při nejbližším jednání rozhodnout o znění scénáře útlumu uhlí v ČR, který doporučí vládě. Členové Uhelné komise díky změně termínu tak budou mít v souladu s jednacím řádem potřebný čas na prostudování všech materiálů.
Tiskové oddělení MŽP, tel: 267 122 944, 267 122 534
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist