https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/podpora-obetem-v-oblasti-kachovske-prehrady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Diakonie CB: Podpora obětem v oblasti Kachovské přehrady

8. června 2023 | Diakonie CB
Ruský útok na Kachovskou přehradu byl dalším aktem válečné agrese Ruska na Ukrajině a ještě víc prohloubil utrpení Ukrajinců.

Situace v zasažených oblastech je nepřehledná a zatím nemáme podrobnější informace od našich kontaktů ohledně konkrétních potřeb. Zcela jistě budou velké, a proto budeme v dalších dnech a týdnech spolu s našimi partnery hledat cesty podpory v zasažených oblastech.

Finanční prostředky, na účtu veřejné sbírky určené pro Ukrajinu se se nyní pohybují kolem 130 000,- Kč. Pokud se tedy rozhodnete přispívat i nadále, pomůžete při zvládání následků války.

Číslo účtu 2301173860 / 2010 , variabilní symbol 300. Díky každému, kdo přispívá, Stav transparentního účtu můžete sledovat na https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2301173860
Zobrazují se platby za posledních 30 dnů. Pokud chce někdo vidět platby za delší období, může si je nastavit v kalendáři.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist