https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pokud-ziskame-vladni-zodpovednost-budeme-schopni-dosahnout-dohody-ohledne-dolu-turow
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS: Pokud získáme vládní zodpovědnost, budeme schopni dosáhnout dohody ohledně dolu Turów

23. září 2021 | ODS
Současné vládě se dle všeho nedaří deeskalovat napětí mezi ČR a Polskem ohledně dolu Turów. Pokud získá ODS po volbách vládní zodpovědnost, začneme rychle jednat na všech úrovních - krajské, expertní, vládní - a dosáhneme oboustranně přijatelné dohody. Nejde nám o pokuty končící v rozpočtu EU. Jde nám o ochranu zdraví našich občanů a zdrojů vody. Vzhledem k tomu, že ODS a PiS jsou členy stejné evropské politické rodiny, půjde nám to nepochybně lépe než Andreji Babišovi.

Dan Ramzer, náměstek hejtmana a předseda RR ODS Libereckého kraje
Petr Beitl, poslanec a volební lídr ODS v Libereckém kraji
Jan Zahradil, europoslanec a předseda klubu ODS v EP

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist