https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pololetni-a-jarni-prazdniny-v-safari-parku-dvur-kralove
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Safari Park Dvůr Králové: Pololetní a jarní prázdniny v Safari Parku Dvůr Králové

31. ledna 2018 | Safari Park Dvůr Králové
Autor: Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158
První pololetí školního roku je u konce a školáky a studenty čekají pololetní a jarní prázdniny. V Safari Parku Dvůr Králové jsme proto na následující týdny připravili akce pro děti, ale i dospělé.

V období od 2. – 4. února čeká na školáky odměna už u vchodu do zoologické zahrady. Pro ty, kteří s sebou přinesou vysvědčení, kde nebudou horší známky než jedničky a dvojky, platí vstup za symbolických deset korun.

Na konec první poloviny školního roku navazují jarní prázdniny. Pokud přemýšlíte, kam se s dětmi vypravíte, máme pro vás tip! Ve dvorském safari parku budou každé úterý a pátek v období od 6. února do 16. března probíhat komentované prohlídky. Náš průvodce vás seznámí se zajímavostmi ze zákulisí a zodpoví všechny vaše otázky.

Sraz pro účastníky komentovaných prohlídek bude vždy v úterý a pátek před 13. hodinou za vchodem do safari parku u Restaurantu Kibo. Průvodce je vám k dispozici v rámci ceny vstupného.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist