https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pomozte-uklidit-cyklostezku-a-brehy-reky-svratky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Pomozte uklidit cyklostezku a břehy řeky Svratky

11. května 2017 | Nová Akropolis
Autor: Mgr. Petra Goliášová, tel: 605 745 351
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“, která se uskuteční ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody, Povodím Moravy a ÚMČ Brno-jih.

Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“, která se uskuteční ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody, Povodím Moravy a ÚMČ Brno-jih.

Čas a místo setkání: Sobota, 13. května 2017 v 10 h, u Dolnoheršpického mostu (za AVION Shopping parkem) 49°9‘21.787“N, 16°37‘33.742“E. Dobrovolníci z Nové Akropolis se již pátým rokem aktivně účastní této kampaně pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V loňském roce při podobné akci 25 dobrovolníků posbíralo více než 3,2 tuny odpadků.

V Brně byla vybrána frekventovaná cyklostezka podél řeky Svratky, konkrétně se jedná o čtyři kilometry dlouhý úsek od Heršpického mostu v Komárově k obchodnímu centru Olympia. Všichni zájemci se sejdou u Dolnohešpického mostu, který se nachází za areálem AVION Shopping parku v blízkosti obchodního domu IKEA. Účastníci by měli mít vhodný oděv a rukavice.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem emailem nebo telefonicky.
Mgr. Petra Goliášová, tel: 605 745 351 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist