https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pomozte-uklidit-pesi-stezky-kolem-radbuzy
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Pomozte uklidit pěší stezky kolem Radbuzy

12. dubna 2016 | Nová Akropolis
Autor: Martina Flaitingrová, tel: 605 272 282.
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA ve spolupráci s úřadem městské části Plzně 2 a 3 pořádají ekologickou akci, která probíhá v rámci mezinárodní kampaně Ukliďme svět, ukliďme Česko!

Akce se uskuteční v sobotu 16. dubna 2016 od 13 do 18 hodin. Místo setkání: Informační stánek u Papírenské lávky v Plzni.

Připojte se a vyčistěte s námi pěší stezky a břehy řeky Radbuzy v 2 km úseku od mostu Milénia k Doudlevecké lávce. Vhodný oděv, obuv, rukavice a dobrou náladu s sebou.

Další informace je možné získat na www.akropolis.cz. Přihlášky posílejte na e-mail: plzen@akropolis.cz nebo mobil: 605 272 282.
Martina Flaitingrová, tel: 605 272 282. tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist