https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pomozte-uklidit-velky-haj-je-den-zeme
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Pomozte uklidit Velký háj. Je Den Země!

18. dubna 2017 | Nová Akropolis
Autor: Ing. Dana Gabrielová, tel: 608 501 040
Nová Akropolis a skupina aktivní ekologie GEA ve spolupráci s MČ Praha 4 vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“

Nová Akropolis a skupina aktivní ekologie GEA ve spolupráci s MČ Praha 4 vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“ Dobrovolníci z Nové Akropolis se již pátým rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V rámci letošního jarního cyklu padla volba na oblíbené vycházkové místo Velký háj na Praze 4.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.Místo konání: sejdeme se ve 13 h na ulici Nad Lesním divadlem, 200 m od zastávky Sídliště Novodvorská, bus 106, 196, 197, směrem k minigolfu, nedaleko od OC Novodvorská Plaza (50°01'37.0'N 14°26'05.1'E).
Nezapomeňte vhodný oděv, obuv, rukavice a dobrou náladu.
Ing. Dana Gabrielová, tel: 608 501 040 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist