https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pomozte-uklidit-vychazkovou-trasu-v-okoli-ulice-pelynkova
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Pomozte uklidit vycházkovou trasu v okolí ulice Pelyňková

26. dubna 2016 | Nová Akropolis
Autor: Dana Gabrielová, tel: 608 501 040
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“. Akce je pořádána ve spolupráci s MČ Praha 10.

Čas a místo setkání: sobota, 30. dubna 2016 ve 13 h, na ulici Rabakovská, 150 m od zastávky Plošná, bus 111, 125, 329, nedaleko od TESCO Skalka (50°04'07.7'N 14°30'52.9'E)

Dobrovolníci z Nové Akropolis se již čtvrtým rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V rámci letošního jarního cyklu padla volba na vycházkovou trasu v okolí ulice Pelyňková.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem emailem nebo telefonicky.
Dana Gabrielová, tel: 608 501 040 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist