ANERI s.r.o. "> Postup renovace bytových domů je v ČR stále pomalý - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/postup-renovace-bytovych-domu-je-v-cr-stale-pomaly
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Stav Agency s.r.o.: Postup renovace bytových domů je v ČR stále pomalý

17. července 2023 | Stav Agency s.r.o.
Autor: ANERI s.r.o., tel: 602458045
Nezrenovované domy jsou na hraně a leckdy i za hranou životnosti. Do mnohých budov nebylo za posledních čtyřicet let významně investováno a maximálně byly opravovány pouze havarijní stavy. Jedná se zejména o nejdůležitější konstrukční prvky, kterými jsou obvodové stěny domu a střešní konstrukce. Mnohdy rekonstrukcí neprošly ani okna a instalace.
Starý dům bez kvalitní rekonstrukce přináší obyvatelům řadu komplikací. Zvyšující se ceny energií neúnosně zvyšují náklady za vytápění a vysoká vlhkost a častý výskyt plísní přímo ohrožují zdraví.
Náklady na kvalitní rekonstrukci se zateplením jsou poměrně vysoké, ale při využití dotací se jejich návratnost výrazně snižuje.
Pokud bydlíte ve starém nezrekonstruovaném domě, kontaktujte společnost Stav Agency s.r.o. z Liberce. Odborní pracovníci této společnosti nezávazně posoudí stav vašeho domu a doporučí nejvhodnější způsob rekonstrukce. Seznámí vás také s finanční náročností a poradí s využitím dotačních programů.
https://www.stav-agency.cz/
https://www.stav-agency.cz/stavebni-cinnost/rekonstrukce-objektu/
https://www.stav-agency.cz/2023/07/13/postup-renovace-bytovych-domu-je-v-cr-stale-pomaly/
ANERI s.r.o., tel: 602458045
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist