Markéta Hrnčálová "> POZVÁNKA: Celostní pohled na město při plánování modro-zelené infrastruktury na mezinárodní konferenci - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pozvanka-celostni-pohled-na-mesto-pri-planovani-modro-zelene-infrastruktury-na-mezinarodni-konferenci
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Ekocentrum Koniklec: POZVÁNKA: Celostní pohled na město při plánování modro-zelené infrastruktury na mezinárodní konferenci

22. října 2021 | Ekocentrum Koniklec
Autor: Markéta Hrnčálová, tel: 721626536
V pořadí již sedmá mezinárodní konference Počítáme s vodou se uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu 2021.
Letošní konference nese podtitul Celostní pohled na město při plánování modro-zelené infrastruktury a proběhne v Kongresovém centru Vavruška v Praze.

Pozvání přijali inspirativní mluvčí, mezi které patří Joshua Lighthipe z USA, Jamie Kukadia a Michael Shorey z Velké Británie, Ingrid Konrad z Bratislavy a mnoho dalších zajímavých tuzemských odborníků.
Po předchozí konferenci, která z důvodu pandemické situace proběhla celá online, mají nyní účastníci možnost sami si zvolit, zda se zúčastní osobně anebo jim bude stačit jejich obrazovka.
Veškeré podrobnosti včetně programu naleznete na stránkách www.pocitamesvodou.cz.
Konferenci organizuje Ekocentrum Koniklec v rámci projektu Počítáme s vodou, který je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce
 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist