https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/prazdninove-prohlidky-zoo-s-komentarem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ZOO Liberec: Prázdninové prohlídky zoo s komentářem

5. února 2016 | ZOO Liberec
Autor: Jan Kubánek, tel: 724 318 016
V termínu jarních prázdnin školáků z Liberce 8. - 12. 2. 2016 ZOO Liberec nabídne v každý všední den komentované prohlídky. Při nich průvodci z řad zaměstnanců zoo prozradí zajímavosti ze života chovaných zvířat i fungování celé zahrady. Zúčastnit se může každý zájemce, stačí čekat se zakoupenou platnou vstupenkou v 10:00 za hlavní pokladnou ZOO Liberec. Za komentář se tentokrát žádný další poplatek nevybírá. Součástí prohlídky bude např. i navštívení slonince, který je domovem slonic Rání a Baly a komentované krmení a cvičení lachtanů Huga a Mano v 11.15 hodin.
Jan Kubánek, tel: 724 318 016 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist