https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/predseda-piratu-bartos-podporil-akci-za-udrzitelny-rozvoj-na-planete
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Pirátská strana: Předseda Pirátů Bartoš podpořil akci za udržitelný rozvoj na planetě

15. prosince 2017 | Pirátská strana
Předseda Pirátů Ivan Bartoš se ve čtvrtek i se svou harmonikou zúčastnil akce s názvem Udržitelný svět pro každého, kterou organizovalo Česko proti chudobě. Akce se konala v Praze na Palackého náměstí. Cílem setkání bylo informovat o možnostech a cestách k zajištění udržitelného rozvoje pro všechny lidi na planetě.

„Kdekomu se může zdát, že věnovat čas i takto mediálně neexponovaným aktivitám, nedává smysl. Já jsem však opačného názoru. Na témata trvale udržitelného rozvoje, solidarity k potřebným, rovnosti lidí a boje proti chudobě je třeba upozorňovat neustále,“ uvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist