https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/predsednictvo-hnuti-stan-zrusilo-sobotni-republikovy-snem
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

STAN: Předsednictvo hnutí STAN zrušilo sobotní Republikový sněm

25. června 2021 | STAN
Hnutí STAN zrušilo svůj Republikový sněm, který se měl konat v sobotu 26. června. Za situace, kdy na jižní Moravě zemřeli tři lidé, stovky lidí jsou zraněných a řada obyvatel postižených obci přišla o střechu nad hlavou, nepovažujeme za vhodné pořádat reprezentativní stranický sněm.

Postiženým je teď třeba jim pomoci a starostové se musí soustředit na koordinaci záchranných prací.
Předseda STAN Vít Rakušan je na jižní Moravě, kde spolu s tamními starosty pomáhá koordinovat pomoc. Situaci sledujeme a připravujeme potřebnou pomoc pro postižené lidi a obce.

Zároveň STAN v koalici s Piráty přerušuje volební kampaň. Velké díky patří nemocnicím, které zvládly nápor, a celému záchrannému systému, který zareagoval profesionálně a velmi rychle.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist