https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/prehledne-vse-na-www-zemniplyn-cz
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Český plynárenský svaz: Přehledně vše na www.zemniplyn.cz

19. září 2016 | Český plynárenský svaz
Dnes odpoledne na 202. Žofínském fóru „Plyn – energie budoucnosti“ prezentoval Český plynárenský svaz nový informační zdroj – portál www.zemniplyn.cz, který má být pomocníkem nejen těm, co uvažují o výměně kotle, využití dotací nebo pořízení nového ekologického vozidla, ale také zástupcům samosprávy, kteří chtějí mít čistou obec, ekologickou dopravu, efektivní a úsporné vytápění škol či sportovních areálů.

„Naši zákazníci si nekupují jen zemní plyn, naši zákazníci si kupují především užitnou hodnotu zařízení, která zemní plyn využívají, jako jsou auta na CNG, kotle nebo kogenerační jednotky. Uvědomujeme si, jak je v dnešní době náročné se k přehledným a kvalitním informacím dostat a proto jsme připravili přehledný portál zaměřený na řešení typických životních situací našich zákazníků. Na obsahu portálu jsme spolupracovali jak s výrobci zařízení, která zemní plyn spotřebovávají, tak s řadou odborníků z oblasti plynárenství a připravili přehledné a strukturované informace pro každého občana, obce, kraje i města. V současné době, kdy se stále více domácností zabývá energetickými úsporami svých domů a bytů, kdy se čím dál častěji setkáváme v obcích s pojmy šetrné zacházení s přírodními zdroji a převažuje kladný vztah k životnímu prostředí nebo čistotě ovzduší, chce Český plynárenský svaz zkvalitnit svoji komunikaci směrem k široké veřejnosti. Prvním takovým krokem je právě tento přehledný, na zákazníky zaměřený portál“ řekl Jan Valenta, předseda Rady Českého plynárenského svazu v rozhovoru dnes odpoledne na 202. Žofínském fóru s názvem Plyn – energie budoucnosti.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist