https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/prijdte-na-muzejni-noc-do-krkonosskeho-muzea-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa KRNAP: Přijďte na muzejní noc do Krkonošského muzea!

19. května 2016 | Správa KRNAP
Autor: Radek Drahný, tel: 737 209 900
Již po dvanácté se zítra můžete přijít podávat do Krkonošského muzea ve Vrchlabí na Muzejní noc. Ta letošní je věnovaná pokrývkám hlav našich i našich předků a navazuje na výstavu Nechte na hlavě.

Muzejní noc zahájíme v 17 hodin módní přehlídkou jilemnického Spolku paní a dívek. Následovat bude komentovaná prohlídka výstavy Nechte na hlavě, hudební vystoupení Big Bandu ZUŠ Vrchlabí a přednáška Dámy a pánové, držte si klobouky. Veřejnost se může zapojit do soutěžní promenády o nejhezčí/nejkurióznější pokrývku hlavy. Dále bude možnost si vyzkoušet v módním salonu různé pokrývky hlavy, zhlédnout krátkou filmovou smyčku z fotografií a módních časopisů, děti čeká pátrání po zmizelém klobouku….

Muzejní noc zakončí ve 20 a 22 hodin varhanní koncerty v klášterním kostele sv. Augustina v podání ředitele Základní umělecké školy ve Vrchlabí Radka Hanuše a jeho žáků.

Jste srdečně zváni a vítáni.
Radek Drahný, tel: 737 209 900 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist