https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/prijdte-privitat-jaro-s-loutkami-a-zviratky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi: Přijďte přivítat jaro s loutkami a zvířátky

26. března 2018 | Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi
Autor: Břetislav Oliva, tel: +420 777 285 990
Ve čtvrtek 29. března se v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi uskuteční již 6. ročník oblíbené oslavy Velikonočních svátků, tentokrát s podtitulem A přišlo jaro…..

Ve čtvrtek 29. března se v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi uskuteční již 6. ročník oblíbené oslavy Velikonočních svátků, tentokrát s podtitulem A přišlo jaro….. Velikonoční oslavy v netradičním duchu se v MLK zabydlely a těší se velkému zájmu návštěvníků. Ty letošní budou inspirovány animovanou tvorbou Hany a Josefa Lamkových, kteří ve svých filmech pro děti nezřídka využívali motivy z lidových zvyků a obyčejů. Malí i velcí návštěvníci si tak v rámci workshopu budou moci vyrobit speciální „ovčí“ perníčky a velikonoční vajíčka s výtvarnými prvky ze seriálů manželů Lamkových.
Součástí šestého ročníku tradičně-netradičního vítání jara v MLK bude vedle workshopu i hra v expozici a nebudou chybět ani živá zvířátka na terase nebo, v případě špatného počasí, v herně muzea. Návštěvníci budou mít rovněž možnost shlédnout zbrusu novou výstavu Pohádkový život rodiny Lamkových nebo se vydat na výpravu na Planetu animace, kde si na vlastní kůži mohou vyzkoušet různé postupy a triky při výrobě animovaného filmu.
Oslavy Velikonoc budou v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi probíhat po celý den od 8:30 do 17 hodin, jednotné vstupné na akci je 90 Kč.
Břetislav Oliva, tel: 420 777 285 990 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist