https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pripojte-se-a-uklidte-s-nami-brehy-reky-odry
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Připojte se a ukliďte s námi břehy řeky Odry

13. dubna 2016 | Nová Akropolis
Autor: Aleš Budín, tel: 777 284 214
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA vás zvou na ekologickou akci „Ukliďme břehy řeky Odry“, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“. Akce probíhá ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody.

Čas a místo setkání: sobota, 16. dubna 2016 od 10 do 15 hod, u informačního stanu před mostem přes řeku Odru do Petřkovic, nejbližší zastávka: Hlučínská (Černý Potok) (tram: 11, bus: 34, 52, 56, 66, 67). Vhodný oděv, obuv, případně rukavice a dobrou náladu s sebou.

Dobrovolníci z Nové Akropolis se již třetím rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V rámci letošního jarního cyklu padla volba na rekreační lokalitu břehu Odry, kde mnoho Ostravanů nalézá příležitost k aktivnímu odpočinku uprostřed velkoměstské aglomerace.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem emailem nebo telefonicky.
Aleš Budín, tel: 777 284 214 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist