https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pripojte-se-a-uklidte-s-nami-okoli-a-brehy-liberecke-prehrady
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Nová Akropolis: Připojte se a ukliďte s námi okolí a břehy Liberecké přehrady

12. dubna 2016 | Nová Akropolis
Autor: Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152
Nová Akropolis a skupina pro aktivní ekologii GEA ve spolupráci se Statutárním městem Liberec a s Asociací nestátních neziskových organizací Libereckého kraje vás zvou na ekologickou akci, která probíhá v rámci kampaně „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“. Čas a místo setkání: Sobota 16. dubna ve 13 h u hráze Liberecké přehrady.

Dobrovolníci z Nové Akropolis se již čtvrtým rokem této kampaně aktivně účastní pořádáním úklidových akcí v mnoha městech ČR, kde tato nezisková organizace působí. V rámci letošního jarního cyklu padla volba na rekreační lokalitu Liberecké přehrady, kde mnozí nalézají příležitost k aktivnímu odpočinku uprostřed města.

Protože jarní sluníčko již usilovně zve na procházky přírodou, věříme, že tato pozvánka bude zajímavou výzvou pro jednotlivce i celé rodiny, kterým není lhostejné okolí, v němž společně žijeme.

Prosíme, přihlaste se předem telefonicky nebo e-mailem tel. 481 030 288, 604 284 152, liberec@akropolis.cz.
Leoš Flaitingr, tel: 604 284 152 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist