https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/pripominky-asz-cr-k-navrhu-strategickeho-planu-szp
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Asociace soukromého zemědělství ČR: Připomínky ASZ ČR k návrhu Strategického plánu SZP

Asociace soukromého zemědělství ČR poslala minulý týden dosavadní připomínky k návrhu Strategického plánu podpory Společné zemědělské politiky, který ministerstvo zveřejnilo na začátku listopadu coby zásadní materiál, jímž se stanoví pravidla pro aplikaci SZP na následujících sedm let. Protože připomínky nemohly být vzhledem ke krátkému termínu pro jejich vypracování a vzhledem k omezením v souvislosti s pandemií dostatečně projednány v rámci členské základny, budeme samozřejmě nadále pracovat na jejich doplňování a upřesňování a věříme, že naše organizace bude do další přípravy tohoto zásadního materiálu intenzívně zapojena.

* Připomínky SP SZP_průvodní dopis.pdf - https://www.asz.cz/filemanager/files/1118799.pdf
* Připomínky SP SZP.pdf - https://www.asz.cz/filemanager/files/1118800.pdf
* Připomínky SP SZP_společný dopis.pdf - https://www.asz.cz/filemanager/files/1118798.pdf

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist