https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/procter-gamble-pomaha-vzdelavat-deti-v-ekologickem-chovani
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Procter & Gamble: Procter & Gamble pomáhá vzdělávat děti v ekologickém chování

22. dubna 2021 | Procter & Gamble
Autor: Hana Pazderková
V rámci vzdělávání dětí o ekologii, planetě a zodpovědném životním stylu připravila společnost Procter & Gamble zábavná a jednoduchá videa, která dětem problematiku vysvětlují snadno pochopitelným a poutavým způsobem. Na pomoc si přizvala kreslené postavičky a grafická schémata, díky kterým děti porozumí ekologii v širším kontextu. Nejedná se ovšem o pouhá výkladová videa – ke každé problematice (voda, elektřina, odpad) je uvedeno několik praktických a zábavných tipů, jak si osvojit ekologické chování hrou. Videa si lze prohlédnout na odkazu zde.

Yvette Krubl, manažerka korporátní komunikace P&G, vysvětluje: „Naše planeta se nachází v přelomovém bodě, kdy jsou nesmírně důležité všechny aktivity, které podnikneme k její ochraně. Myslíme si, že pokud jsou pravidla šetření s přírodními zdroji dětem vysvětlena formou hry, jednoduše je pak přijmou za své a bude jim připadat přirozené je aplikovat. Edukační materiály budeme dále rozvíjet a plánujeme zpracovat i podklady pro učitele.“
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist