https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/prolomit-ticho-break-the-silence-2
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Extinction Rebellion Brno: Prolomit ticho / Break the Silence

9. května 2019 | Extinction Rebellion Brno
Autor: Veronika Holcnerová, tel: 607201360
Extinction Rebellion oznámí v sobotu 11.5. svou přítomnost v Brně a zahájí rebélii prostřednictvím akce s názvem Prolomit ticho / Break the Silence.

Chceme poukázat na to, že je potřeba začít mluvit o otázce klimatické změny a dostat ji do povědomí široké veřejnosti. Není možné dál mlčet.

Prolomit ticho bude vizuálně zajímavá a emocionální akce doprovázená dramatickou, ponurou hudbou brněnského hudebního skladatele Františka Chaloupky. Na několika veřejných místech v centru Brna proběhne performance ve stylu flash mob - desítky lidí v černém oblečení splynou s davem a následně za doprovodu hudby vytvoří ze svých těl znak hnutí Extinction Rebellion. Akce má za cíl strhnout pozornost kolemjdoucích, kterým pak předáme letáčky s našimi individuálními obavami týkajícími se klimatické změny.

Časový harmonogram:
Náměstí svobody 11:30 - 11:40
Zelný trh 12:20 - 12:30
Nákupní galerie Vaňkovka 13:20 - 13:30 (je možné, že akce ve Vaňkovce začne dřív, pakliže nám předchozí dvě lokace zaberou méně času)

Pro dobrou viditelnost znaku doporučujeme lokaci Zelný trh a záběr z terasy tržnice anebo lokaci Vaňkovka a záběr z horního patra obchodní galerie.

Další informace o akci jsou dostupné v události na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/391053905009777/

Kontaktní osoba:
Veronika Holcnerová
veronika.holcnerova@gmail.com
607 201 360
Veronika Holcnerová, tel: 607201360 tisknout poslat  twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist