https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/prospekty-o-chko-jsou-nejlepsim-turistickym-propagacnim-materialem-roku
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

AOPK ČR: Prospekty o CHKO jsou nejlepším turistickým propagačním materiálem roku

16. dubna 2019 | AOPK ČR
Autor: Karolína Šůlová, tel: 724 102 406
Naše propagační materiály získaly 1. a 2. cenu v soutěži Turistpropag 2019 pořádanou Asociací turistických informačních center České republiky.

Do 4. ročníků soutěže bylo přihlášeno celkem 278 propagačních materiálů. Rozdáno bylo 45 ocenění v 15 kategoriích. Porotou bylo uděleno také 8 zvláštních cen, z nichž AOPK ČR obdržela zvláštní cenu Czechtourismu.

V kategorii PR materiály jsme získali 2. místo za kolekci pohlednic Krajinou domova. Ještě úspěšnější jsme byli s kolekcí DL letáků o CHKO, která byla ve své kategorii porotou shledána jako nejlepší propagační materiál tohoto roku.

Slavnostní předání cen proběhlo ve čtvrtek 11.4. 2019 na výstavišti v Lysé nad Labem v rámci veletrhu Regiony České republiky. Ceny jsme převzali od prezidenta Asociace turistických informačních center ČR Pavla Hlaváče, starosty města Lysá nad Labem Ing. Karla Otavy a předsedy Fóra cestovního ruchu Viliama Sivka. Zvláštní cenu Czechtourismu předával pan RNDr. Tomáš Seidl.

O soutěži více na http://www.turistpropag.cz.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist