Mgr.Kateřina Goroškov "> Provoňte své domovy čistě vypraným prádlem, dokonale bez jediné skvrnky, a navíc ekologicky s výrobky značky Frosch - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/provonte-sve-domovy-ciste-vypranym-pradlem-dokonale-bez-jedine-skvrnky-a-navic-ekologicky-s-vyrobky-znacky-frosch
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Provoňte své domovy čistě vypraným prádlem, dokonale bez jediné skvrnky, a navíc ekologicky s výrobky značky Frosch

27. listopadu 2023 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Na trhu jsou k dostání celkem čtyři, a to Sprej na skvrny, Odstraňovač s aktivním kyslíkem, Odstraňovač a la žlučové mýdlo, Odstraňovač Citron. Do rodiny výrobků pro dokonale čisté prádlo patří dále Frosch Prací prostředek sensitive Aloe vera nebo Frosch Prací prostředek color Granátové jablko. Dokonalý mix vůní můžete pak zakončit použitím aviváže. Všechny Frosch aviváže jsou hypoalergenní a jsou vhodné i pro osoby s citlivou pokožkou. Vstupte do nového roku například s vůní Frosch Aviváž Květ bavlny nebo Frosch Hygienická aviváž Levandule. Vytvořme sami sobě i celé rodině příjemné, čisté a voňavé prostředí. Všechny výroky značky Frosch jsou navíc ekologické, tedy velice šetrné k životnímu prostředí. I při praní prádla si můžeme být vědomi vlastní důležitosti a smysluplnosti našeho konání. Tato činnost vyjadřuje, že nejsme sami, že náš život má smysl. V duchu slov Gabrielly Donnelly o tom, že dětství je celkem příjemný a privilegovaný stav, pohádkový život, kde se jídlo a čisté oblečení objevuje jakoby kouzlem, nikdo se vás nevyptává na práci a veliké verze mamky a taťky vám čtou každý večer před spaním pohádky.

„Řada přípravků určených k ošetření prádla, a to jak čtyři druhy pracích gelů, tak přípravky na skvrny či aviváže, je mezi našimi zákazníky velice oblíbená. Dává mi smysl seznamovat stále více lidí s účinnými prostředky, které šetří práci a čas druhých, protože jsou efektivní, a které snad mohou udělat radost a zajistit dobrý pocit z toho, jak provoní domovy. Výrobky na praní značky Frosch dopřejí prožít dny v klidu. Ekologická řada na praní prádla značky Frosch s obsahem aktivních složek na přírodní bázi svým šetrným složení s výtažky z aloe vera, mandlí nebo granátového jablka účinně pomůže vyprat všechny běžné nečistoty. S těmi odolnějšími si poradí praktické odstraňovače skvrn. Přírodní hypoalergenní aviváž prádlo pak na závěr změkčí a krásně provoní. Produkty na praní značky Frosch neobsahují barviva, konzervanty a chemické látky. Proto jsou vhodné jak pro citlivou pokožku, tak přírodu,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka značky Frosch. „V široké nabídce pracích gelů najdete produkty pro bílé i barevné prádlo, jemné textilie a řešení pro osoby s citlivou pokožkou. Na odolné skvrny vyzkoušejte čističe s citrátem nebo čističe na způsob žlučového mýdla,“ dodává Markéta Terčová.

Na skvrny z každé oslavy i běžného dne

Sprej na skvrny je ekologický sprej, který funguje obdobně jako žlučové mýdlo, je ale založený pouze na rostlinné bázi. Tento silný odstraňovač skvrn se používá ještě před praním, je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a odstraňuje různé druhy skvrn na bílém i barevném prádle. Cena výrobku je 160 Kč.

Odstraňovač s aktivním kyslíkem je výkonný odstraňovač skvrn od kečupu, červeného vína, kávy, čaje, čokolády, a dokonce i skvrn od ovoce a zeleniny. Cena výrobku je 75,90 Kč.

Odstraňovač a la žlučové mýdlo funguje podobně jako žlučové mýdlo. Je však založený pouze na rostlinném složení a je velmi šetrný k barvám. Hravě si poradí s odolnými skvrnami na bílém i barevném prádle. Používá se před praním a je vhodný například na odstranění skvrn od krve, kakaa nebo trávy. Je ideální na předpíraní límečků, skvrn bílkovinového původu, skvrn od trávy, ovoce nebo jídla. Cena výrobku je 75,90 Kč.

Odstraňovač Citron si poradí s mnoha druhy skvrn na bílém i barevném prádle, například se skvrnami od oleje, make-upu, deodorantu a potu. Je skvělý i na čištění skvrn na límci košil. Samozřejmostí je jeho šetrnost k barvám. Je vhodný pro předčištění odolných skvrn před praním. Cena výrobku je 75,90 Kč.

Frosch EKO Prací prostředky na bílé nebo barevné či určené pro citlivou pleť

Ekologické prací gely značky Frosch na bázi přírodních látek odstraňují obvyklé nečistoty a zároveň pečují o prané textilie. Šetrné složení bez škodlivé chemie ošetřuje prádlo a je ohleduplné k pokožce. Prací gel s výtažky z aloe vera je díky extrémně šetrnému složení a velmi jemné parfemaci vhodný i pro citlivou pokožku. Gel s granátovým jablkem udržuje zase barvy i tvar oděvů. Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Frosch EKO Prací prostředek sensitive Aloe vera 1500 ml

Dopřejte jemnému prádlu speciální péči v podobě ekologického pracího prostředku ve formě gelu. Můžete se spolehnout na to, že gel zanechá prádlo čisté a jemně ho provoní. Přírodní složení s aloe vera se postará o ochranu barev i tkanin a je šetrné k pokožce i k přírodě. Prací prostředek neobsahuje fosfáty, ftaláty, barviva, bělící činidla ani konzervační látky. Balení obsahuje 22 pracích dávek. Frosch EKO Prací prostředek sensitive Aloe vera 1500 ml množství je k dostání za cenu 270 Kč.

Frosch EKO Prací prostředek color Granátové jablko 1500 ml

Proč sáhnout po ekologickém pracím prostředku s extrakty z granátového jablka? Protože prádlo účinně vypere, ošetřuje textilní vlákna a chrání barvy. Prací prostředek ve formě gelu je vhodný pro všechny druhy textilií kromě vlny a hedvábí. Oblíbíte si ho také díky tomu, že zanechává prádlo provoněné jemnou vůní. Balení obsahuje 22 pracích dávek. Frosch EKO Prací prostředek color Granátové jablko 1500 ml je k dostání za cenu 270 Kč.

Přírodní aviváže

Aviváže Frosch prádlo změkčí a jemně provoní. Hypoalergenní rostlinná receptura bez barviv, pouze s jemnou vůní je ideální pro osoby s citlivou pokožkou. Na rozdíl od běžně dostupných aviváží receptura neobsahuje živočišné složky. Vybírat lze z vůní levandule, mandlového mléka, aloe vera nebo květů bavlny. Cena: 96,90 Kč.
Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 00420731613603
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist