https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/prvni-environmentalni-blog-prave-startuje-na-www-tretiruka-cz
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

České ekologické manažerské centrum, z.s.: První Environmentální blog právě startuje na www.Tretiruka.cz

9. ledna 2017 | České ekologické manažerské centrum, z.s.
Autor: Jiří Študent, tel: 602 617 616
Od nového roku spouští portál www.TretiRuka.cz a odborný časopis Odpadové fórum první blog zaměřený na problematiku životního prostředí.

"Věříme, že Environmentální blog si čtenáři velmi brzo oblíbí a využijí pro sdílení osobních názorů. Od ledna 2017 nás čekají například kontroly domácích topenišť, v první polovině ledna Legislativní rada vlády zas projedná nové odpadové zákony, ve sněmovně se budou projednávat novely vodního zákona, EIA či stavební zákon, čili témat v příštím roce bude opravdu mnoho," komentuje důvody založení blogu manažer portálu www.tretiruka.cz Jiří Študent.

V rámci blogu je také možné vkládat obrázky nebo soubory. Environmentální blog najdete na: http://www.tretiruka.cz/blog/
Jiří Študent, tel: 602 617 616 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist