https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/recyklujte-s-rozhledem-v-libereckem-kraji
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ELEKTROWIN a.s.: Recyklujte s rozhledem v Libereckém kraji

25. května 2016 | ELEKTROWIN a.s.
Autor: Eliška Paulová, tel: 606028817
Přijďte se informovat o tom, jak recyklovat s rozhledem na jednu ze tří vybraných rozhleden Libereckého kraje. Již tuto neděli 29. května mezi 9. a 15. hodinou můžete navštívit rozhlednu Černá Studnice. Další možnost budete mít 5. června na rozhledně Kozákov a třetici uzavírá rozhledna Na Stráži ve Sloupu v Čechách, a to 19. června 2016. Program začíná vždy v 9:00 a probíhá až do 15:00 hodin.
Každý, kdo k rozhledně dorazí s malým vysloužilým elektrospotřebičem jako je například rychlovarná konvice, toustovač, žehlička či fén a odevzdá jej organizátorům akce u stánku ELEKTROWINu, získá vstup zdarma na rozhlednu a malý dárek k tomu.
Zcela novou akci pro děti i jejich rodiče připravil kolektivní systém ELEKTROWIN, zabývající se sběrem a recyklací vysloužilých elektrozařízení, za podpory Libereckého kraje.
Můžete se těšit i na bohatý doprovodný program. Pokusíte se najít triedrem jednotlivé druhy biotopů, černou skládku a sběrné boxy. Dozvíte se o jejich významu v kulturní krajině. Sportovně založení si vyzkouší nízké lanové překážky a odvážní na Černé Studnici slaní celou rozhlednu. V lese na Vás čeká lehká orientační ekohra „co do lesa nepatří“.ELEKTROWIN a.s. je největším kolektivním systémem zaměřeným na zpětný odběr vysloužilých elektrospotřebičů v České republice. Společnost zajišťuje sběr, zpracování, využití a likvidaci nefunkčních elektrozařízení a elektroodpadu. Od svého založení v roce 2005 již zrecyklovala více než 15 000 000 vyřazených elektrospotřebičů o celkové hmotnosti 245 000 tun. Zaměřuje se na chladicí zařízení, velké a malé elektrospotřebiče, elektrické a elektronické nástroje. Společnost je nezisková, jejími akcionáři jsou přední výrobci velkých a malých domácích spotřebičů. Sběrnou síť tvoří více než 13 000 sběrných míst po celé České republice. Více informací naleznete na www.elektrowin.cz.
Eliška Paulová, tel: 606028817 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist