https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/rekordmanem-s-energy-centre-ceske-budejovice-a-maxim-turbulenc
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Energy Centre České Budějovice: Rekordmanem s Energy Centre České Budějovice a Maxim Turbulenc

18. května 2016 | Energy Centre České Budějovice
Autor: Mgr. Ivana Klobušníková , tel: 777 030 313
Segway, elektrokoloběžka, elektromobil nebo odrážedlo? Trať o délce 20 metrů s námi zvládne bez emisí absolvovat každý, kdo v pátek 20. nebo v sobotu 21. 5. 2016 přijde na Bambošku do areálu Sportovní haly v Českých Budějovicích.

Dohlížet na řádný průběh pokusu o rekord, jehož smyslem je podpora čisté mobility v Českých Budějovicích, bude komisař z agentury Dobrý den. V sobotu myšlenku čisté mobility podpoří i skupina Maxim Turbulenc: po 13. hod. její členové absolvují připravenou trasu, od 14 hod. vystoupí na pódiu a v 14:45 hod. proběhne autogramiáda.
Pokus o vytvoření rekordu je součástí projektu České Budějovice a čistá mobilita, který realizuje Energy Centre České Budějovice za podpory statutárního města České Budějovice a za finanční podpory Ministerstva životního prostředí ČR a Státního fondu životního prostředí. Další možnost vyzkoušet si ekologické dopravní prostředky budou mít Budějčáci v tomto roce na Ekostylu a Dni bez aut a v roce 2017 na výstavě svět v pohybu.
Mgr. Ivana Klobušníková , tel: 777 030 313 tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist