Mgr.Kateřina Goroškov "> Rozvoňte svá obydlí vůní malin & Frosch v novém hávu – přehledněji pro spotřebitele - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/rozvonte-sva-obydli-vuni-malin-frosch-v-novem-havu-prehledneji-pro-spotrebitele
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Muniga s.r.o.: Rozvoňte svá obydlí vůní malin & Frosch v novém hávu – přehledněji pro spotřebitele

22. března 2023 | Muniga s.r.o.
Autor: Mgr.Kateřina Goroškov, tel: 731613603
Podobně jako je jaro příslibem nového, čistého, voňavého, přichází v těchto dnech značka Frosch s novými obaly svých produktů malinové řady. Jednak jsou ještě více ekologické, a navíc účinně pomohou vyčistit a provonět Vaše domovy. Frosch je tedy nově ve stoprocentně recyklovaných lahvích, které jsou transparentní a usnadňují další recyklaci. Automatickou součástí produktů značky Frosch je už pak Certifikace EU Ecolabel. Jarní úklid se zelenou žabkou Vám tak provoní a vyčistí nejenom Vaše domovy, ale udělá dobře i na duši a srdci, protože být blíže k přírodě, to stojí vždy zato. Sada čistících prostředků s vůní osvěžujících malin obsahuje přípravek na mytí nádobí, univerzální čistič, přípravek na mytí toalet i čistič vodního kamene s malinovým octem. Jednotná vůně všech přípravků umocní vůni a pocit čistoty.

„Ovocný nádech malin vytváří osvěžující a povzbuzující atmosféru. Povzbuzuje vitalitu a štěstí, dodává energii. Proto si myslím, že se tato vůně našich ekologických přípravků setkala s takovým ohlasem u našich zákazníků,“ uvádí Anna Stoklasová, brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Značce Frosch je pak nutno připsat a ocenit veliké úsilí s jakým k vývoji svých produktů přistupuje. A to tak, aby nám všem stálo zato, přírodu chránit, a přitom u toho mít dobrý pocit a čistý domov,“ dodává Anna Stoklasová.
Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem

Přípravek je opatřen praktickým rozprašovačem. Zbaví Vaši koupelnu usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa. Pokud budete mít po ruce tento ekologický čistič vodního kamene, půjde to snadno a rychle. Díky účinnému složení s malinovým octem a přírodními kyselinami rychle odstraní nečistoty i velmi silné usazeniny vodního kamene. Je ideální na čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Kromě čistoty se postará i o zářivý lesk a zanechá krásnou vůni čerstvých malin. Doporučená cena: 108 Kč.
Frosch Univerzální čistič Malina

Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. Díky receptuře obsahující malinový ocet univerzální čistič odstraňuje usazeniny vodního kamene, nečistoty, skvrny od vody i zbytky mýdla. Zajišťuje dlouhotrvající lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách. Produkt je po použití zcela biologicky rozložitelný. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Doporučená cena: 79,90 Kč.
Frosch WC gel

O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen.
Hledáte účinný přírodní prostředek na čištění toalety, který je šetrný k přírodě a příjemně voní? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout ekologický WC gel s obsahem malinového octa. Můžete se spolehnout na to, že odstraní nečistoty, pohltí nepříjemný zápach a Vaši toaletu provoní vůní čerstvých malin. Výrobku byl udělen certifikát EU Ecolabel. Přírodní složení s malinovým octem účinně odstraňuje i těžko odstranitelné skvrny, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Odstraňuje nepříjemné zápachy a zanechává jemnou malinovou vůni. Díky šetrnému přírodnímu složení je toaletní gel vhodný i pro domácnosti s vlastními čističkami vody. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu a po použití je opět recyklovatelná. Výrobek je veganský a neobsahuje mikroplasty. Doporučená cena: 85,90 Kč.
Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina

Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k Vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní. Doporučená cena: 69,90 Kč.

Nově jsou všechny výrobky značky Frosch k dostání také na e-shopu: frosch-eko.cz
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

KN

Kristýna Novotná

15.4.2023 05:20
Já miluju vůni levandule. Na zahradě mám několik keříků a domů jsem si koupila aroma difuzér z https://www.esensino.cz/aroma-difuzery/ s levandulovou vůní. Je to taková příjemná vůně, není nijak intenzivní jako třeba od elektrického difuzéru, který jsem měla předtím. Stávalo se mi že mě z něj bolela hlava, tak jsem ho přestala používat.
Odpovědět
reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist