https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/s-novou-aplikaci-vam-neunikne-zadna-nase-akce
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Správa KRNAP: S novou aplikací vám neunikne žádná naše akce

10. března 2016 | Správa KRNAP
Autor: Radek Drahný, tel: 737 209 900
Správa Krkonošského národního parku pořádá pro širokou veřejnost přes 200 akcí ročně. Aby zájemcům žádná akce neunikla, vytvořili jsme elektronickou aplikaci Krkonošské automatické pozvánky – KAP. Na http://akce.krnap.cz/ je možné se registrovat, zvolit si které pozvánky chcete od nás dostávat, jak a kdy. Je to velmi jednoduché.

Jedním z úkolů, pro které byla Správa Krkonošského národního parku zřízena, je propagační činnost v oblasti ochrany přírody a životního prostředí. Každoročně pořádáme na tisíc akcí pro různé cílové skupiny. Díky Krkonošské elektronické aplikaci – KAP – se dozvíte o plánovaných vzdělávacích programech v terénu, ve školách i v Krkonošském centru environmentálního vzdělávání Krtek ve Vrchlabí. Najdete v ní pravidelné každoměsíční fotovycházky i toulky Horskou pěšinou, vedené exkurze z cyklu Nás učí příroda, teoretické semináře i praktické workshopy.

Ekologickou výchovu a propagaci vede Správa KRNAP cíleně od poloviny 70. let. Naší snahou je probouzet vztah k přírodě a motivovat širokou veřejnost, zejména pak školní mládež k ochraně životního prostředí.
Radek Drahný, tel: 737 209 900 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist