https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/safari-park-dvur-kralove-prodluzuje-hlavni-sezonu-do-7-rijna
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Safari Park Dvůr Králové: Safari Park Dvůr Králové prodlužuje hlavní sezónu do 7. října

25. září 2018 | Safari Park Dvůr Králové
Autor: Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158
Safari Park prodlužuje v letošním roce o jeden týden svou hlavní sezonu. Díky tomu zůstávají až do neděle 7. října otevřeny brány Afrického a Lvího safari.

Rovněž do této doby pokračuje nadále víkendový provoz večerního safari a večerních prohlídek pro veřejnost. Pokladny safari parku jsou v tomto období otevřeny až do 18. hodiny. Těm, kteří v zahradě budou chtít zůstat déle, ovšem nebráníme. V areálu je možné zůstat až do 22. hodiny a odejít samostatnými turnikety.

Hlavní letní sezona bude ukončena v neděli 7. října speciální akcí - Dnem otevřených dveří Hotelu Safari Lodge, Safari Kempu a nového Safari pivovaru. Během dne tak budou mít návštěvníci možnost lépe poznat ubytovací kapacity safari parku stejně jako provoz pivovaru, kde je vařeno všech pět druhů nových safari piv. Více o této akci najdete na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/plan-akci/safari-park-dvur-kralove-porada-den-otevrenych-dveri-v-hotelu-safari-lodge-safari-kempu-a-novem-safari-pivovaru-2
Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158 tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

 


Pražská EVVOluce
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist