https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/safari-park-dvur-kralove-zve-prvni-adventni-vikend-na-vanocni-dilny
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Safari Park Dvůr Králové: Safari Park Dvůr Králové zve první adventní víkend na Vánoční dílny

28. listopadu 2018 | Safari Park Dvůr Králové
Autor: Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158
O víkendu 1. a 2. prosince uspořádá dvorský safari park Vánoční dílny přímo v areálu zahrady. Kromě nákupu dárků pod stromeček budou mít návštěvníci možnost více se zapojit do jejich samotné tvorby nebo se zúčastnit doprovodného programu. Pro dospělé návštěvníky bude navíc platit zvýhodněné vstupné.

Zdarma nebo za malý poplatek bude možné vyzkoušet si výrobu šperků, korálkových dekorací, malování voskem nebo foukání skleněných ozdob. Chybět nebudou ukázky tradičních českých řemesel nebo nabídka suvenýrů a ozdob z Afriky.

Program dílen bude doplněn vystoupením dravců, vyprávěním afrických pohádek nebo bubenickým workshopem. V sobotu navíc proběhne přednáška na téma Jak obohatit život zvířat chovaných v lidské péči. Povídání o správných technikách enrichmentu pro zvířata se ujme zooložka dvorského safari parku Gabriela Linhart mající na starosti šelmy a primáty. V rámci této akce si budou moct návštěvníci vyrobit přírodní hračky pro své domácí mazlíčky a odnést si je zdarma domů.

Vánoční dílny proběhnou v sobotu a v neděli od 9 do 17 hodin a vstupné do zahrady bude pro dospělé sníženo na cenu dětské vstupenky, tedy 90 Kč. Na Vánoční dílny naváže o dva týdny později tradiční Vánoční zoo.

Více o programu na: https://safaripark.cz/cz/naplanuj-si-navstevu/plan-akci/vanocni-dilny-v-zoo
Andrea Jiroušová, tel: 499 311 299, 773 786 158
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist