https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/sedlaci-z-asociace-maji-jasno-pavel-na-hrad
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Asociace soukromého zemědělství ČR: Sedláci z Asociace mají jasno: Pavel na Hrad!

Členové Předsednictva Asociace soukromého zemědělství ČR jasně podporují ve 2. kole prezidentských voleb generála Petra Pavla:

„Jsme přesvědčeni o tom, že jde o kandidáta, který nebude dosaženou úroveň svobodné společnosti a prozápadní orientace naší země bořit, ale naopak ji bude rozvíjet. Jsme přesvědčeni také o tom, že pro většinu ostatních svobodných sedláků v naší zemi je Andrej Babiš pro funkci prezidenta republiky se svou minulostí, ale i současným jednáním naprosto nepřijatelná osoba. Máme mnoho praktických zkušeností s tím, kolik místních i strukturálních problémů klasickým zemědělcům, rodinným farmám a vůbec českému venkovu způsobil za dvě desetiletí, během kterých celý zemědělský sektor přes svoje firmy i jako politik významně ovlivňoval. Nechceme, aby podobné zlo páchal i jako nejvyšší ústavní představitel. Chceme svobodný a životaschopný venkov, proto jako sedláci volíme Petra Pavla.“

Jaroslav Šebek, předseda Asociace soukromého zemědělství ČR

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist