https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/senatni-volby-do-druheho-kola-postupuje-sest-osobnosti-s-podporou-zelenych
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Strana zelených: Senátní volby: do druhého kola postupuje šest osobností s podporou Zelených

4. října 2020 | Strana zelených
Zelení podporovali ve volbách do senátu deset osobností. Hned šest z nich postoupilo do druhého kola. O místo v senátu se v pátek 9. a v sobotu 10. utkají Jitka Seitlová (obvod Přerov), Anna Šabatová (Brno), Václav Láska (Praha 5), Václav Hampl (Praha 1), Michal Šmarda (Žďár nad Sázavou) a Jan Holásek (Hradec Králové). „Zelení dlouhodobě spolupracují na podpoře silných kandidátů s dalšími stranami. Spojování je v těchto volbách základem úspěchu a my věříme, že co nejvíce z kandidátů promění svou účast ve druhém kole v úspěch,“ komentovala výsledky spolupředsedkyně Zelených Magdalena Davis.

Zelení upozorňují, že pokud chcete zmíněné kandidáty a kandidátky podpořit podpořit v kampani, jednotlivé volební týmy velmi rádi uvítají vaše dobrovolnické zapojení. Napište nám na info@zeleni.cz a my vás nasměrujeme!

„Děkujeme také čtveřici Svatava Štěrbová, Jiřina Rosáková, Daniel Pitek a Jiří Dienstbier, kteří do druhého kola nepostoupili. Jsme rádi, že i v dalších regionech mimo velká města měli lidé možnost volit kandidáta nebo kandidátku, spojené ze Stranou zelených,“ doplnila Magdalena Davis.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist