https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/skalni-mesta-broumovska-triumfovala-v-celorepublikove-soutezi-cestovniho-ruchu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Královéhradecký kraj: Skalní města Broumovska triumfovala v celorepublikové soutěži cestovního ruchu

23. listopadu 2017 | Královéhradecký kraj
Velkým úspěchem v oblasti cestovního ruchu se může pyšnit lokalita Královéhradeckého kraje. Absolutním vítězem pátého ročníku soutěže o nejoblíbenější destinaci České republiky, kterou vyhlašuje agentura CzechTourism, se stala Skalní města Broumovska.

Tato lokalita vyhrála i v podkategorii Česko jede, která je určena všem milovníkům aktivní dovolené. Vítěz soutěže byl oznámen v rámci Fóra cestovního ruchu agentury CzechTourism v Táboře. Malebná krajina a celková rozmanitost této oblasti vybízí k různorodým aktivitám v průběhu vaší dovolené.

„Gratuluji k významnému ocenění, které jistě přispěje k propagaci cestovního ruchu v Královéhradeckém kraji. Práce všech subjektů v tomto odvětví je obdivuhodná,“ řekl radní pro oblast cestovního ruchu Pavel Hečko.
tisknout poslat
 twitter

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Blíž přírodě

Pražská EVVOluce

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist