Lucie Macháčková "> Školky zvou na zábavné odpoledne s pejsky - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/skolky-zvou-na-zabavne-odpoledne-s-pejsky
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Kopřivnice: Školky zvou na zábavné odpoledne s pejsky

27. května 2024 | Město Kopřivnice
Autor: Lucie Macháčková, tel: 556 879 439, 733 145 668
Mateřské školy Kopřivnice zvou děti a rodiče na akci Hrajeme si a pomáháme aneb Máme rádi zvířata. Tradiční zábavné odpoledne plné soutěžních úkolů a aktivit se uskuteční ve čtvrtek 30. května v době od 14:30 do 17:30 hodin.

Příchozí děti se svými rodiči se vydají na trasu vedoucí od MŠ Ignáce Šustaly na zahradu MŠ Záhumenní a cestou budou plnit zábavné úkoly. V cíli je budou čekat nejen drobné odměny, ale také opravdoví psí kamarádi. Letošní ročník je totiž zaměřen na pomoc psímu útulku ve Vlčovicích, pro který účastníci společně vyrobí originální výzdobu. Na místě bude probíhat také finanční sbírka.

Akce se uskuteční pouze za příznivého počasí.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist