Ilona Mazalová "> Slavnostní otevření studánky Naděje - Ekolist.cz
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/slavnostni-otevreni-studanky-nadeje
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Město Kopřivnice: Slavnostní otevření studánky Naděje

18. března 2024 | Město Kopřivnice
Autor: Ilona Mazalová, tel: 556 879 436, 737 114 246
V pátek 22. března 2024 se uskuteční slavnostní otevření nově zrekonstruované studánky Naděje, které se koná v rámci oslav Světového dne vody. Tato událost je plánována jako symbolický akt a zároveň výraz podpory udržitelného využívání vodních zdrojů.

Sraz účastníků na Janíkově sedle je v 14.30 hodin, zahájení slavnostního programu u studánky Naděje je naplánováno o půl hodiny později. Zazní krásná hudba a zpěv v podání místních umělců Evy Moravčíkové a Tomáše Nováčka, kteří ve svých písních oslavují zejména přírodní krásy regionu, a požehnání, které provede místní farář Martin Kudla. Jeho slova dají této události hlubší rozměr a posílí význam nově obnovené studánky pro místní obyvatele.

„Světový den vody je příležitostí k připomenutí významu vody pro život a vyzývá k odpovědnému zacházení s touto nezbytnou surovinou. Slavnostní otevření je symbolem spojení našeho města se závazkem chránit a udržovat vodní zdroje. Srdečně zveme všechny občany a zájemce, které tato událost osloví,“ pozvala na slavnostní otevření studánky Radka Krysová z odboru životního prostředí.
Ilona Mazalová, tel: 556 879 436, 737 114 246
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama


Pražská EVVOluce

 
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Ecn studiu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist