https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/smlouva-o-muzejne-vzdelavacim-centru-kpn-podepsana
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Dyrekcja KPN: Smlouva o Muzejně-vzdělávacím Centru KPN podepsána

28. listopadu 2016 | Dyrekcja KPN
Dyrektor KPN, Andrzej Raj podpisał w Warszawie umowę na budowę w Sobieszowie Centrum Muzealno-Edukacyjnego Karkonoskiego Parku Narodowego - Pałac Sobieszów. Centrum będzie służyło zarówno mieszkańcom jak i turystom jako miejsce wypoczynku ale przede wszystkim edukacji. Budowa pochłonie 9 582 809.82 zł. Dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Fundusz Spójności w ramach działania 2.4 Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna oś priorytetowa II Ochrona Środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu wynosi 6 652 044,93 zł. Za te pieniądze zostanie wykonana adaptacja dawnego budynku szkoły w Sobieszowie na potrzeby Centrum Muzealno-Edukacyjnego, wykonanie interaktywnej ekspozycji edukacyjnej i zagospodarowanie terenu wokół pałacu na cele edukacyjne. Prace mają zostać wykonane do końca 2018 roku.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaSetkání s přírodou

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist