https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/soucasna-prazska-koalice-v-cele-s-primatorkou-adrianou-krnacovou-je-v-klinicke-smrti-ods-nabizi-prazanum-pomoc-a-reseni
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS Praha: Současná pražská koalice v čele s primátorkou Adrianou Krnáčovou je v klinické smrti. ODS nabízí Pražanům pomoc a řešení

22. února 2018 | ODS Praha
Dnešní jednání zastupitelstva opět ukázalo, že současná vládní koalice ANO, ČSSD, Lidovci, Zelení a STAN je v současnosti naprosto paralyzována.

Jejich každodenní hádky způsobují, že aktuální problémy Prahy se nijak neřeší. Zvláště Strana zelených svým programovým aktivismem blokuje jakýkoli rozvoj hlavního města.

Vzhledem k tomu, že Občanské demokratické straně není situace Prahy lhostejná, vyzýváme primátorku Krnáčovou k vypovězení koaliční smlouvy s Trojkoalicí.

„Ve zbývajících 6 měsících jsme připraveni podpořit klíčové body nutné ke správnému rozvoji města. Investice do infrastruktury, výstavby okruhů, zahájení stavby metra D, koncepce opravy pražských mostů, řešení parkovaní. To jsou témata z našeho programu, která jsme slíbili Pražanům, a které jsme připraveni i z opozičních pozic podpořit,” říká Alexandra Udženija.

„V žádném případě nejde o nabídku vstupu do koalice ani nám nejde o posty v dozorčích radách a další placené funkce. Jen už nemůžeme přihlížet, jak aktivisté blokují Prahu,” dodává Filip Humplík.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklama

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist