https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/soused-netopyr-vytvarna-soutez-pro-deti-z-prazskych-skol-je-opet-tu
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Česká společnost pro ochranu netopýrů: Soused netopýr – výtvarná soutěž pro děti z pražských škol je opět tu!

10. září 2020 | Česká společnost pro ochranu netopýrů
Autor: Eva Cepáková, tel: 732 615 295
Česká společnost pro ochranu netopýrů vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti z pražských mateřských, základních a středních škol na téma „Soused netopýr“. Uzávěrka soutěže je 9. října 2020. Vítězní autoři v jednotlivých věkových kategoriích budou odměněni věcnými cenami a jejich díla vystavena v Komunitním centru Kampa v listopadu 2020.

„Se začátkem nového školního roku pokračujeme v osvětových aktivitách zaměřených na poznání způsobu života netopýrů a jejich ochranu. V návaznosti na přednášky, výukové programy a exkurze, které pořádáme pro pražské školy, nabízíme dětem opět možnost vyjádřit své zážitky a pocity související s netopýry prostřednictvím výtvarného díla“, říká Eva Cepáková, koordinátorka projektu. „Věříme, že děti všeho věku se svými učiteli se hojně zapojí tak, jako tomu bylo v minulých ročnících. Těší nás, že svůj krásný prostor pro vystavení obrázků a slavnostní vyhlášení vítězů soutěže opět nabídlo komunitní centrum Kampa. Výstava zde poté bude k vidění po celý listopad“, dodává Cepáková.

Do soutěže je možné přihlásit výtvarná díla vytvořená libovolnou technikou na papír (max. formát A2). Podrobnosti jsou uvedeny na webových stránkách www.ceson.org. Uzávěrka je stanovena na 9. října a výsledky budou na webu oznámeny nejpozději 16. října. Termín slavnostního vyhlášení a vernisáže bude upřesněn ve druhé polovině října.

Soutěž je realizována v rámci projektu podpořeného Hlavním městem Prahou.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist