https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/spolecnost-dhl-podporila-dopravu-a-instalaci-utulen-v-krkonosich
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

DHL Supply Chain: Společnost DHL podpořila dopravu a instalaci útulen v Krkonoších

8. dubna 2019 | DHL Supply Chain
Autor: Dana Kucejová, tel: 733 162 861
DHL Supply Chain Česká republika věnovala Krkonošskému národnímu parku částku 156 495 Kč. Sbírka proběhla během tradiční jarní konference DHL Supply Chain. Celkem bylo vybráno od zaměstnanců české pobočky 56 495 Kč, vedení firmy následně částku zvýšilo na konečných 156 495 Kč. Symbolický šek si převzal z rukou generálního ředitele Filipa Budíka a finančního ředitele Ivo Grubera Michal Skalka, vedoucí pracoviště ekologické výchovy Správy Krkonošského národního parku. Předání se uskutečnilo na slavnostním večeru pořádaném v rámci konference.

„Útulny navrhli a vlastními silami zrealizovali studenti pražské Fakulty architektury ČVUT. Celkem šest objektů bude sloužit návštěvníkům Krkonošského národního parku k odpočinku i jako nouzové úkryty před nepříznivým počasím. Jsem rád, že se našly prostředky pro dokončení projektu,“ říká M. Skalka.

Akce se každoročně účastní zhruba 150 manažerů a členů nejvyššího vedení společnosti. V letošním roce bylo součástí programu vystoupení Michala Skalky, vedoucího pracoviště ekologické výchovy Správy Krkonošského národního parku.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist