https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/spolecnost-net4gas-podporila-dobrocinne-aktivity-svych-zamestnancu-castkou-787-983-korun
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

NET4GAS : Společnost NET4GAS podpořila dobročinné aktivity svých zaměstnanců částkou 787 983 korun

28. srpna 2016 | NET4GAS
Společnost NET4GAS přispěla v roce 2016 částkou 787 983 korun na dobročinné aktivity svých zaměstnanců. Podporu získalo 36 neziskových organizací, ve kterých se zaměstnanci dobrovolně angažují. Pomáhají připravovat aktivity pro děti, hendikepované či seniory.

„Podobně jako v minulých letech společnost NET4GAS podpořila své zaměstnance, kteří se ve svém volném čase aktivně angažují pro dobrou věc. Projekty přihlašují do programu sami zaměstnanci,“ uvedla Zuzana Kučerová, Senior specialista propagace společnosti NET4GAS.

Celkem 36 neziskových organizací získalo finanční dar od 15 000 do 50 000 Kč dle požadované částky nebo míry dobročinnosti projektu a jeho sociálního dopadu.

Podporu získala například organizace Protebe, která pořádá integrovaný tábor pro děti a mládež se zdravotním hendikepem, spolek Lékořice s projektem S Lékořicí v nemocnici aneb stále zpestřujeme život pacientů Thomayerovy nemocnice, obecně prospěšná společnost Člověk v tísni na vzdělávání dětí a mládeže z ohroženého prostředí, spolek TYMYJÁn, který organizuje pobyty pro rodiny s postiženými dětmi, nebo Centrum hendikepovaných lyžařů. Další pomoc putuje do projektů zaměřených na sportovní výchovu dětí a mládeže, kde často snižuje finanční zátěž sociálně slabších rodin, malé dobrovolné hasiče nebo například na dětský folklórní soubor.
tisknout poslat
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení


Zapomněli jste heslo? Změňte si jej.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

reklamaBlíž přírodě

 

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist