https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/stale-vice-firem-koncepcne-pecuje-o-vodu-uherskohradistsky-aquarex-proto-hleda-lidi-a-planuje-rust
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

Aquarex Waterprofit : Stále více firem koncepčně pečuje o vodu. Uherskohradišťský Aquarex proto hledá lidi a plánuje růst

18. ledna 2018 | Aquarex Waterprofit
Autor: Jan Hamrník, tel: 608 961 225
Zájem českých firem řešit koncepčně vodní cyklus ve své výrobě nadále narůstá. To potvrzuje a nárůst objednávek na rok 2018 hlásí Aquarex Waterprofit, společnost z Uherského Hradiště, která se zabývá právě tím, že pro své klienty optimalizuje vodní cyklus, vyvíjí pro ně technologie a poskytuje poradenství v této oblasti. Aktuálně hledá vhodné adepty na pozice projektanta, konstruktéra či technologa úpravy vody.


„Sledujeme v našem oboru oživení, a proto v tomto roce plánujeme další růst. Zároveň ale i nadále zůstaneme rodinnou firmou, která funguje na baťovských principech. Kromě toho pro nás zůstane klíčovým individuální přístup k zákazníkům, který náš obor vyžaduje,“ uvádí Miroslav Maňásek, ředitel společnosti Aquarex Waterprofit. „Momentálně nám nejvíce chybí projektanti, konstruktéři či technologové úpravy vody, které hledáme zejména v okolí Uherského Hradiště, sídla naší firmy,“ dodává.

Aquarex hledá lidi technického zaměření, ideálně s předchozími pracovními zkušenostmi z oblastí úpravy vody, vodárenství a odpadních vod. I v případě těchto oborů, stejně jako u dalších jim příbuzných, se citelně projevuje aktuální situace na trhu práce a velmi nízká nezaměstnanost.

Zájem o odborníky na management vody se přitom každoročně zvyšuje, zejména loňský rok byl v tomto ohledu výrazný. I z toho důvodu, že pro české firmy je stále důležitější ohled společenské odpovědnosti, kdy neplýtvají vodou a nevypouštějí jejím prostřednictvím do přírody nebezpečné látky. Pro 35 % nových zákazníků Aquarexu byl vloni „faktor CSR“ při rozhodování jedním z nejdůležitějších bodů.
Jan Hamrník, tel: 608 961 225
 twitter
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist