https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/stanislav-blaha-havlicek-dopravu-nestiha-mel-by-rezignovat
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS: Stanislav Blaha: Havlíček dopravu nestíhá, měl by rezignovat

9. září 2020 | ODS
Podle dopravního experta ODS Stanislava Blahy Karel Havlíček nezvládá řídit ministerstvo dopravy. Důkazem je podle něj rostoucí počet nehod na železnici. Podle Blahy by měl Havlíček rezignovat a Babiš by měl na jeho místo najít někoho, kdo se bude dopravě věnovat na plný úvazek.

„Opět se ukazuje to, co jsme tvrdili už od začátku, dopravu nejde řídit na poloviční úvazek. Bohužel už ale nejde jen o zničená auta z tragického stavu českých silnic, ale stále častěji také o zdraví lidí, v poslední době obzvlášť těch, kteří cestují vlakem. Není možné, aby půlministr Havlíček nadále sledoval rostoucí počet nehod na železnici a tvářil se, že je všechno v pořádku. Proto vyzývám Karla Havlíčka, aby rezignoval na post ministra dopravy, a vyzývám také premiéra Andreje Babiše, aby našel schopnou osobnost, která se bude věnovat resortu dopravy na sto procent,“ říká dopravní expert ODS Stanislav Blaha.
Tento článek patří do kategorie |

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Všechny komentáře (1)
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

rl

rýpal lesní

15.9.2020 11:02
Tento pán, jdoucí na ruku lidem z dopravy a mající podíl na poškozování přírody je úsměvný aktivní svými požadavky. Co ale není úsměvné je jeho arogance. Občané by mu měli vysvětlit, že by bylo vhodné se nesnažit škodit, třeba tím, že projednávání věci ve správním řízení odkloní účelově na jiný úřad, když je sám tím, kdo je ve střetu zájmů. Stejně tak by neměl být tím, kdo rozhoduje o dopravě, pokud není vystudován v oboru ( on, "expert" ODS na dopravu ), když je pouze tím, kdo bez ohledu na fakta a správnou praxi jen prosazuje požadavek lobbyistů ( ať pohledem starostů, či pohledem stavebních firem, nebo jako politik ).
Až tito lidé přestanou škodit, zvedne se nám i HDP.
A není náhodou, že pochází e stejného hnízda. Občan je určí i podle podobnosti fotek. Asi tak.
A takové plácnutí do vody, jaké předvedl s ministrem Havlíčkem, který jim jde na ruku tak jako místní Ťok, tomu se v slušné společnosti říká chucpe.
Odpovědět
Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist