https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/tiskove-zpravy/stanislav-blaha-na-becve-doslo-k-ekologicke-katastrofe-mela-by-se-tim-zabyvat-snemovna
zprávy o přírodě, životním prostředí a ekologii
Přihlášení

Tiskové zprávy

ODS: Stanislav Blaha: Na Bečvě došlo k ekologické katastrofě, měla by se tím zabývat Sněmovna

25. září 2020 | ODS
Poslanec ODS Stanislav Blaha navrhne příští týden ve Sněmovně projednání ekologické katastrofy na Bečvě, kde uhynuly desítky tun ryb. Věc musí být podle něj důkladně prošetřena a ministr Brabec se jí nesmí promlčet.

„Smrt tisíců ryb na řece Bečvě je bezpochyby obrovská ekologická katastrofa. Ze všech stran zatím slyšíme jen ujišťování o tom, že nikdo nic neporušil a není to ničí vina. Celá věc ale musí být důkladně prošetřena, nikoliv zametena pod koberec. Proto hned příští týden navrhnu mimořádný bod jednání Sněmovny, ministr životního prostředí se nemůže situací promlčet, ale musí jednat,“ říká poslanec ODS za Zlínský kraj Stanislav Blaha.

Online diskuse

Redakce Ekolistu vítá čtenářské názory, komentáře a postřehy. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se ale zároveň zavazujete dodržovat pravidla diskuse. V případě porušení si redakce vyhrazuje právo smazat diskusní příspěvěk
Do diskuze se můžete zapojit po přihlášení

Zapomněli jste heslo? Změňte si je.
Přihlásit se mohou jen ti, kteří se již zaregistrovali.

Ekolist.cz je vydáván občanským sdružením BEZK. ISSN 1802-9019. Za webhosting a publikační systém TOOLKIT děkujeme Econnectu. Navštivte Ecomonitor.
Copyright © BEZK. Copyright © ČTK, TASR. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo šíření obsahu je bez předchozího souhlasu držitele autorských práv zakázáno.
TOPlist TOPlist